Chrzest Mamy Tomka

29 maja w niedziele miał miejsce chrzest w Bielsku – Białej …miedzy innymi została ochrzczona Marianna Grzesikowska z Sosnowca (moja Mama)

Chrztu udzielał brat pastor Edward Parma a lekcji udzielał pastor  Jacek Matter (to nasi przyjaciele od wielu lat). W czasie lekcji biblijnych obecni byli też czasem braterstwo Darek i Beata Głowaccy  ze zboru w Sosnowcu (też przyjaciele domu).  Moja mama od wielu lat żyła jak adwentystka  tylko miała kłopot z papierosami który teraz w końcu sie udało pokonać (ja jestem w zborze już wiele lat  i trochę już działam a Mama zawsze mi pomaga!).

Na chrzcie była obecna też nasza rodzina : moja siostra Elżbieta oraz przyjaciele ze zboru i nie tylko. Serdecznie wszystkim dziękujemy, szczególnie bratu Zygmuntowi Jaksz (w Domu Opieki Samarytanin jest od roku moja Babcia Stasia  która ma 94 lata) który jak zawsze ma dla nas wiele serca.  Podczas chrztu był również obecny pastor Wieszław Szkopiński z mojego zboru w Sosnowcu.
Bardzo się cieszę że teraz jestem z Mamą razem w zborze i że czekamy wspólnie na Jezusa, dziękuje za to Bogu oraz wszystkim przyjaciołom i wierze że to nie ostatni chrzest w mojej rodzinie nie tylko tej zborowej !

Autor: Tomasz Grzesikowski