Działalność Klubu Zdrowia z Bielska-Białej

W dniu 26 czerwca 2011 w godzinach 11:00 – 17:00 na parkingu gminnym przy ulicy Zdrojowej w Jaworzu odbyła się kolejna wystawa Expo Zdrowie.

Jej realizatorem była Chrześcijańska Służba Charytatywna wraz z Europejskim Funduszem Społecznym. Wolontariusze Klubu Zdrowa z  zaangażowaniem pomagali w realizacji projektu. W wyniku owocnej współpracy przebadano ok. 60 osób bezrobotnych i nieaktywnych zawodowo z tej gminy. Każdy z uczestników wystawy skorzystał z badania ciśnienia krwi, cukru, cholesterolu, wydolności płuc, tkanki tłuszczowej, BMI, degustacji zdrowej żywności, warsztatów integracyjnych, masażu odcinka szyjnego, konsultacji lekarskich.

Więcej zdjęć z Jaworza …

W dniu 22 maja 2011 wolontariusze związani z działalnością Klubu Zdrowia w Bielsku – Białej  wspierali swą wiedzą medyczną i doświadczeniem  z zakresu profilaktyki zdrowia projekt ,,Wystawy Expo Zdrowie szansą na aktywną integracje mieszkańców gmin Jaworze, Ustroń i Wisła” który realizowała Chrześcijańska Służba Charytatywna (projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego). W tym dniu z oferty projektu skorzystało ok 80 osób. Expo Zdrowie towarzyszyło Rodzinnemu Rajdowi Rowerowemu.

Więcej zdjęć z Ustronia …

W dniu 1 czerwca 2011r. (Wisła) wolontariusze Klubu Zdrowia wspierali wystawę Expo Zdrowie realizowaną przez Chrześcijańską Służbę Charytatywną. Badaniom lekarskim, konsultacjom, masażom relaksacyjnych poddało się ok 120 mieszkańców Wisły. Pogoda dopisała, było ciepło i słonecznie, pomimo tego, że poranek zapowiadał całkiem odmienny scenariusz !!!

Więcej zdjęć z Wisły …

Autor: Zenon Skorupski