Młodzieżowy Turniej Siatkówki 2016 we Frydku – video

 Jak zwykle z początkiem roku (10.01.2016) Vojkovicka  Mládež zaprosiła naszą skoczowską drużynę  na swój Volejbalový turnaj 2016, czyli na wspólne granie w siatkówkę we Frydku.

W rozgrywkach brało udział 14 amatorskich drużyn z różnych miejscowości w Czechach i jedna nasza, czyli ok. 100 osób.

Ta fajna impreza rodzinna, rozpoczęła się przywitaniem i modlitwą już o 8-ej rano.  Było tam dużo dzieci, młodzieży ale i starzyków, jak to mówią na śląsku.

Grały drużyny o mieszanych składach, dziewczyny i chłopaki, młodzi i starsi, osoby z kościoła i przyjaciele. Fajna zabawa, dobre jedzenie, za łaską Bożą bez większych kontuzji. Może pod koniec brakowało niektórym kondycji . Na rozgrywkach byli z nami także nasi przyjaciele Czesiek i Piotr. Byli z nami pierwszy raz i jak mówili podobało im się. Trochę pograli, potem nas kamerowali i wspaniale nam kibicowali. Spędziliśmy ze sobą prawie cały dzień rozmawiając o różnych sprawach życiowych,  a  także i sprawach Bożych. Dostaliśmy pamiątkowy dyplom za czwarte miejsce  i małe co nieco na drogę.

Spotkanie skończyło się około godziny 18-tej. Dzięki Panu Bogu za opiekę w drodze i na miejscu, za fajne granie, zawarte znajomości i przyjaźnie i zdrowo spędzony czas. Oby było jak najwięcej takich rodzinno-sportowo-integracyjnych spotkań w 2016 roku.

Autor: Uczestnik – Robert Woźnica

Zapraszamy chętne amatroskie drużyny na kolejne  rozgrywki w siatkówkę w Jasienicy 6.03.2016. Zgłoszenia przesyłać na adres rw@geo.pl , decyduje kolejność zgłoszeń. Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy.

 

Zobacz zdjęcia:

picasaweb.google.com/TurniejSiatkowkiWeFrydku

mladez.vojkovice.net/turnaj