Ruda Śląska: wykłady "To Twoja przyszłość"

W dniach 7-11 listopad 2014 w Rudzie Śląskiej odbyła  się ewangelizacja pod tytułem „To Twoja Przyszłość”.

Wykłady odbywały się codziennie w Hotelu ADRIA. Mówcami byli goście z Anglii – Isaac Liburd i Forrest Douglas. Pomysłodawcą i tłumaczem był Tomasz Jesionek.

Na pięciu wykładach poruszono sprawy istotne dla współczesnego człowieka.  Uczestnicy musieli  odpowiedzieć sobie kto kontroluje ich życie, dokąd zmierzają, co by było gdyby znali przyszłość i czy gotowi są dokonać zmiany w swoim życiu. Na ostatnim spotkaniu pastor Isaac wygłosił apel do osób, które są gotowe oddać życie Jezusowi. Na środek wyszło 9 osób za co jesteśmy z całego serca wdzięczni Bogu. Wszystkich prosimy o modlitwy za te osoby.

Wykłady rozpoczynały się od przypomnienia treści z wykładów poprzednich oraz  wzbogacone były pieśniami braci i sióstr ku chwale Pana.

Po wykładach zawsze można było porozmawiać z mówcami i wraz z nimi się pomodlić.

A dla wszystkich chętnych dostępna była bezpłatna literatura.

Mieliśmy także możliwość wysłuchać gości z Anglii na sobotnim nabożeństwie podokręgowym w Rudzie Śląskiej. Nabożeństwo odbyło się gościnnie w Kościele Ewangelicko-Augsburskim w Rudzie Śląskiej. Po nabożeństwie czekał ciepły poczęstunek a następnie brat Forrest przeprowadził ciekawe warsztaty.

Jesteśmy Bogu wdzięczni za możliwość uczestniczenia w spotkaniach i dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji spotkań.

Autor: Renata J.