maranatha.jpg
Start Kalendarium Majówka w Jaworzu
Majówka w Jaworzu Drukuj Email
Autor: Kammila Stekla   
czwartek, 15 maja 2008 12:36

4 mają 2008 roku w Jaworzańskim Amfiteatrze odbyła się Majówka, której patronował Wójt gminy – Zdzisław Bylok. Dzięki jego uprzejmości mogliśmy przyłączyć się do tej plenerowej imprezy ustawiając swoje stoiska z z degustacją i literaturą pod patronatem Klubu Zdrowa Rodzina działającym przy Filii ChSCh w Jaworzu.

 

 

Członkowie miejscowego zboru zadbali o zaplecze kulinarne w postaci pysznej kuchni wegetariańskiej, oraz pokarm duchowy m.in. książki z przepisami, oraz literaturę o tematyce zdrowotnej. Podczas akcji rozpowszechniane były również broszury informacyjne „Jak przestać palić” oraz „VIII zasad zdrowego stylu życia”.

Pomimo tego, że pogoda nie dopisywała, mogliśmy liczyć na naprawdę duże zainteresowanie naszym stoiskiem, przez które przewinęło się kilkaset osób. Ludzie coraz częściej zwracają uwagę na to, że pojawiamy się na tego typu imprezach i często od naszego stoiska odchodzą bogatsi o nowe zalecenia w kwestii zdrowia. Korzystają z bezpłatnych degustacji, przyjmują darmową literaturę, i nabywają książki promujące zdrowy styl życia. Z wieloma z nich przeprowadziliśmy ciekawe rozmowy. Najczęściej odwiedzali nas przedstawiciele ze Słowacji, którzy byli zaskoczeni naszą bezinteresownością.

Mamy nadzieje, że z Bożą pomocą nadal będziemy mogli poszerzać naszą działalność i dzięki temu głosić Jego Słowo.


Kamila Stekla zbór Jaworze

 

 

 

 


webmaster | kontakt | mapa strony | copyright © 2002-2016 by maranatha.pl