Aktualności

Aktualności

Mielec – ,,Sekrety szczęścia i zdrowia”

Kolejny już raz, w okresie od 4 marca do 2 kwietnia zorganizowana została w Mielcu sesja wykładowa nosząca wspólny tytuł ” Sekrety szczęścia i zdrowia „.
Zespół służących nam swoją wiedzą mówców stanowili Ala i Marek Rakowscy, Alina Ciupa, Katarzyna Bar i inni.

Poszczególni prelegenci na przestrzeni dziesięciu spotkań odkrywali przed słuchaczami kolejno tajemnice związane z umiejętnością słuchania i bycia słuchanym przez innych, rozwiązywaniem istniejących i wyimaginowanych konfliktów, koniecznością przebaczania i wiele podobnych tematów.
Mowa była również o wpływie cukru na zdrowie i funkcjonowanie organizmu człowieka. Pojawił się wątek o metodach wzmacniania układu odpornościowego człowieka, jak również o naturalnych metodach leczenia.
Osobną grupą zagadnień były tematy dotyczące biblijnej diety oraz dziś już zapominanych, Bożych zasad zdrowia.
Spotkania cieszyły się sporym zainteresowaniem wśród mieszkańców Mielca. Reagowali oni bardzo żywo na poruszane w wykładach kwestie, niejednokrotnie zadając wiele pytań, czy też prowadząc ożywioną dyskusję po zakończonym spotkaniu. W czasie wykładów wręczono wiele ulotek, książek czy też innych materiałów ewangelizacyjnych, które z chęcią były przyjmowane przez uczestniczących.

Wierzymy głęboko, że treści poruszane w czasie tych spotkań zapadły głęboko w serca słuchaczy, co wcześniej czy później zaowocuje u nich chęcią zbliżenia się do Boga.
Wszyscy modlimy się w intencji tego, by każdy z przybyłych gości i przyjaciół powrócił już z chęcią nawiązania z nami bliższego kontaktu.
Dziękujemy również Bogu za to, że jeden ze słuchaczy zaczął już uczestniczyć w sobotnich nabożeństwach. Niech On otoczy go szczególną opieką, miłością i prowadzeniem.

Uczestnik.


Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *