Ogłoszenia

Obóz misyjny w Krośnie – Misja we współczesnym świecie.

Zapraszamy na tydzień doświadczeń ewangelizacyjnych oraz społeczności w Krośnie.

Od 25 lipca do 1 sierpnia będzie się tam odbywał obóz misyjny poświęcony szkoleniu z zakresu grup uczniowskich połączony z misją w temacie zdrowia fizycznego, psychicznego i duchowego dla mieszkańców miasta.

Jeśli jesteś zainteresowany grupami uczniowskimi, chcesz rozwijać się w poznawaniu nowych metod docierania do ludzi z ewangelią, pragniesz doświadczyć Boga w relacji z innymi i we wspólnym działaniu na rzecz drugiego człowieka – dołącz do nas! Wciąż jeszcze są wolne miejsca.

Obowiązuje rejestracja poprzez formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/mWGcFcUz1aFRLSyM9

Termin zgłoszeń przedłużony do 21 lipca.  Warunkiem uczestnictwa jest wzięcie udziału w całym obozie.

Koszt to 100 zł; zapewniamy nocleg w dogodnych warunkach (bursa szkolna) oraz wyżywienie.
Gdyby kwestie finansowe miały stanąć na przeszkodzie w uczestnictwie, prosimy o kontakt telefoniczny: tel. 604 135 721 (Piotr).

„W swej mądrości Pan zarządził, by przez bliskie kontakty chrześcijanin jednoczył się z chrześcijaninem, a zbór ze zborem. W ten sposób narzędzia ludzkie będą zdolne do współpracy z boskimi. Każda placówka winna podporządkować się działaniu Ducha Świętego, a wszyscy wierzący zjednoczyć się w zorganizowanym i prawidłowo kierowanym wysiłku, którego celem jest niesienie światu Dobrej Nowiny o łasce Bożej”
E. White, Działalność apostołów, s. 56 (rozdział 9).

 

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny:
792 685 054 – Marysia
604 502 722 – Marek

 

Może to właśnie na Ciebie czekamy!