Ogłoszenia

Obóz muzyczny

W dniach od 8 do 17 sierpnia 2021 odbędzie się kolejny Misyjny Obóz Muzyczny. Tym razem stacjonować będziemy w Chęcinach, koło Kielc.

Jest to spotkanie ludzi, pragnących wykorzystać swój czas i talenty, żeby przez muzykę docierać do ludzi. Chcemy kierować ich wzrok na Pana Boga, który pragnie wyzwalać ludzi z ich problemów, wlewać pokój do serc pomimo różnych doświadczeń i dać szczęście wynikające z bliskości z Nim nawet już tu i teraz.
To czas, w którym nie skupiamy się tylko na próbach repertuaru (który każdy uczestnik ma opanować przed obozem), ale to również kazania, studium Pisma Świętego, czas modlitw, możliwość wzmocnienia relacji z Bogiem.

To czas zawierania nowych znajomości oraz możliwość spotkania się ze znajomymi i przyjaciółmi. To też czas pracy misyjnej i dzielenia się doświadczeniami.

Na obozie przygotowujemy się do koncertu. Chór stworzony z ludzi w różnym wieku, z różnych stron Polski, bardziej niż zaprezentować swoje zdolności, chce zwrócić uwagę słuchaczy na Potężnego Boga, który nie zawahał się znieść wiele niewygody by okazać nam miłość.
Jeśli czytając to, myślisz że masz podobne pragnienia i posiadasz choć troszeczkę talentu muzycznego – zapraszamy!

Tutaj znajduje się link do formularza zgłoszeniowego a w nim więcej szczegółów:
https://forms.gle/CCUnRmzr1oRLasMi7.

Ilość miejsc jest ograniczona do 50 osób.