Wizyta Sekretarza Generalnej Konferencji w Diecezji Południowej

Pszczyna, Skoczów, 4-5 sierpnia.

Nasz region świata spotkał ogromny zaszczyt!  W dniach 4-5 sierpnia 2017 odwiedzi nas Pastor G.T. Ng – Sekretarz Generalnej Konferencji, drugi najwyższy rangą urzędnik w naszym kościele na świecie po Pastorze Tedzie Wilsonie.

Pastor G.T. Ng , były misjonarz w Azji oraz wybitny mówca, przyjedzie do Polski specjalnie tylko na to spotkanie i chciałby bardzo spotkać się z siostrami i braćmi z Polski, Czech i Słowacji aby przybliżyć nam co się obecnie dzieje w kościele na świecie i przybliżyć nas do Pana Boga oraz poznać wyzwania z jakimi się zmagamy w naszym regionie. Jest to unikalne a jednocześnie bardzo prestiżowe spotkanie gdyż kalendarz Pastrora Ng zwykle jest zapełniony na kilka lat do przodu, a nasz region nie należy do najliczniejszych pod względem ilości adwentystów, stąd bardzo się cieszymy, że zechciał nas odwiedzić mimo, iż otrzymał zaproszenie niecały rok temu.

W związku z tym – serdecznie zapraszam Was na poszerzone nabożeństwo zborów Diecezji Południowej Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Polsce oraz Diecezji Morawskiej w Czechach i Diecezji Słowackiej na Słowacji, na którym głównym mówcą będzie Sekretarz Generalnej Konferencji, pastor G. T. Ng. Przewodnim  tematem spotkania będzie „Odrodzenie i reformacja”. Dwudniowe nabożeństwo będzie miało miejsce w dwóch lokalizacjach:

  • 4 sierpnia 2017 o godz. 18.00 – 21.00 w domu modlitwy
    w Pszczynie , ul. Sokoła 7
  • 5 sierpnia 2017 o godz. 9.30 – 16.30 w domu modlitwy
    w Skoczowie , ul. Osiedlowa 26

Pragniemy, aby Zjazd ten był, czasem wzajemnej  integracji, w  braterskiej atmosferze – ubogaconej występami muzycznymi. Będzie to okazja do spotkania się z jednym z najważniejszych przywódców naszego Kościoła na świecie, a także miejscem wspólnych modlitw, wzajemnego wsparcia i budowania wiary.

Zapraszam solistów, zespoły, chóry do zgłaszania swego udziału w programie Zjazdu
Do miłego zobaczenia na Zjeździe – z braterskim pozdrowieniem,

Pastor W. Bostan
Przewodniczący Diecezji Południowej KADS w Polsce
tel. +48 721 297 709
mail: bostan@maranatha.pl