II Piknik rodzinny „Na zdrowie” w Brennej.

To już drugi razy kiedy w Amfiteatrze w Brennej organizujemy Piknik rodzinny. Pierwszy miał miejsce w ubiegłym roku (2017). Dlaczego to robimy? Aby edukować i pomagać, aby uczyć jak można dobrze spędzić czas z rodziną.

W tym roku program wyglądał następująco:
WYSTAWY EXPO ZDROWIE, a w niej: podstawowe badania (cukier, BMI, spirometrię, test harwardzki, itp.); prezentacja podstaw utrzymania dobrego stanu zdrowia; konsultacje wyników z lekarzem; próbowanie kuchni wegetariańskiej (degustacja dla uczestników wystawy), dostęp do bezpłatnej dobrej literatury. DLA DZIECI – CIUCHCI ZDROWIA, a w niej: bardzo dobra zabawa dla każdego dziecka, połączona z edukacją; edukacja dotyczyła zdrowego odżywiania, bezpieczeństwa, dobrych nawyków, itp.; po ukończeniu każde dziecko otrzymało paszport krzepkiego malucha. TRZY KONCERTY. To była prawdziwa uczta muzyczna gdzie wysłuchaliśmy trzech wykonawców muzyki chrześcijańskiej: Orkiestry dętej “Głos Adwentu” z Wisły, Czeskiego kwartetu “Qartet” z Vojkovic oraz Mario Jarib Diaz Ochoa z Meksyku.

Dziękujemy Gminie Brenna za udostępnienie nam Amfiteatru, uczestnikom za bycie tam razem z nami, oraz wszystkim wolontariuszom, którzy uczestniczyli w organizacji tego Pikniku. To był dobrze spędzony czas.

źródło: skoczow.maranatha.pl