Wydarzenia

Domowy zjazd kobiet w Szydłowicach

Siostra Iwonka ze zboru w Opolu postanowiła otworzyć swój dom na zjazd kobiet. Czasem wraz z mężem organizują u siebie nabożeństwa sobotnie. Odbyły się też u nich już dwa lub trzy obozy młodzieżowe.

 

Tym razem, po zjeździe kobiet w Rzeszowie, Iwonka zapragnęła zrobić podobne spotkanie u siebie, by kolejne osoby mogły cieszyć się społecznością i zostać zainspirowane do rozwijania swojej relacji z Bogiem oraz do służby. Ponieważ brakowało jej doświadczenia poprosiła mnie o pomoc.

 

Już kilka tygodni wcześniej zaczęłyśmy modlić się w sprawie tego spotkania: by Bóg przysłał odpowiednie osoby, by pomógł ułożyć dobry program i by dał swojego Ducha Świętego. Muszę przyznać, że On odpowiedział na te modlitwy ponad miarę! Spotkanie odbyło się w dniach 13-14 grudnia 2019 r. Było nas ok 15 osób w różnym wieku.

 

Atmosfera była bardzo ciepła, rodzinna. Miałyśmy czas na wymianę doświadczeń, modlitwy za siebie nawzajem, warsztaty na temat uczniostwa oraz domowe spotkanie klubu zdrowia, w którym uczestniczyła także sąsiadka Iwonki. W sobotę uczestniczyłyśmy aktywnie w nabożeństwie w Opolskim zborze. Mam nadzieję, że podobne spotkania będą mogły się odbywać jeszcze w wielu domach! Chętnie służę pomocą.

 

Kierownik sekretariatu Misji Kobiet,
Marysia Jaworska-Trzop