Zostań ambasadorem „Adwentflix”

Drodzy Siostry i Bracia w Panu,
Przesyłamy serdeczne pozdrowienia od Zboru w Pszczynie!

Dzięki Panu Bogu stworzyliśmy internetowe narzędzie misyjne – #ADWENTFLIX (adwentflix.pl) – które chcemy szeroko użyć do misji na terenie naszego kraju. Zawiera ponad 3000 adwentystycznych filmów i programów pozbieranych z różnych miejsc na YouTube pod jednym prostym adresem: adwentflix.pl aby nie trzeba było szukać w wielu miejscach – sprawdźcie sami!

ADWENTFLIX może być wykorzystany do ewangelizacji w dowolnym miejscu na świecie, gdzie jest dostęp do internetu, również w waszym zborze lub grupie. Wciąż rozwijamy jego zawartość, więc jeśli coś pominęliśmy – prosimy o wiadomość! 🙂

Jeśli prowadzicie własne media w zborze na You Tube lub Vimeo to bardzo dobrze – chętnie stworzymy synergię, gdyż widzowie #ADWENTFLIX zwykle różnią się od ruchu intra-YouTube gdzie trafiają wasi obecni widzowie. Dodatkowo #ADWENTFLIX technicznie nakręca wam liczniki odwiedzin na YouTube i dzięki temu wasze materiały są bardziej promowane przez YouTube. Razem współpracując możemy być bardziej skuteczni w misji dla Pana!

Szukamy w każdym zborze i grupie Ambasadorów #ADWENTFLIX – osoby, które mogłyby rozwijać lokalnie tę innowacyjną inicjatywę. W jaki sposób? Kilka pomysłów:

  1. Reklama osobista – zachęta członków zboru do korzystania z #ADWENTFLIX
  2. Reklama z ust do ust – od jesieni 2023 będziemy regularnie udostępniać linki do ciekawych materiałów na #ADWENTFLIX które następnie nasi Ambasadorowie powinni rozesłać do swoich sióstr i braci w zborze, a tamci – do swoich kontaktów. W ten bezpłatny sposób ewangelia będzie się rozchodzić szeroko po kraju.
  3. Jeśli zbór ma Facebooka lub Instagrama – to Ambasadorzy #ADWENTFLIX postarają się, aby otrzymane linki były tam również publikowane.
  4. Kluby #ADWENTFLIX – od 2024 planujemy uruchomić w każdym chętnym zborze raz w miesiącu wspólne oglądanie offline wybranych filmów z #ADWENTFLIX przy poczęstunku i miłej atmosferze i możliwości zadawania pytań przez gości. Ambasadorzy #ADWENTFLIX byliby odpowiedzialni za zorganizowanie takich spotkań przy naszej podpowiedzi w bardzo prosty sposób.
  5. Dalsze współtworzenie #ADWENTFLIX – wpływ na jego rozwój i wspólne modlitwy w te intencji.

Bycie Ambasadorem #ADWENTFLIX zajmie wam średnio tylko 15 minut dziennie. Wystarczy mieć telefon z dostępem do internetu, znać nieco komunikatory internetowe i jak się da to Facebook/Instagram oraz żyć na co dzień z Panem Bogiem który daje umiejętności i inspirację. Reszty was nauczymy jeśli będzie taka potrzeba 🙂

Tylko Duch Święty, który dał nam taki pomysł, aby stworzyć #ADWENTFLIX, może dać moc do bycia Jego narzędziem w tej innowacyjnej misji. Nie chciałbyś/chciałabyś zostać Ambasadorem #ADWENTFLIX w swoim zborze?

Zainteresowane osoby prosimy o napisanie jak najszybciej maila na adres: adwentyscipszczyna@gmail.com

Niech Pan Bóg was obficie błogosławi! Modlimy się o pomyślność Waszą i waszych zborów. 🙂

Tomasz Jesionek
Koordynator ds. Mediów, Zbór Pszczyna

Kliknij w obrazek i zobacz stronę www.adwentflix.pl