Diecezjalny Ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy

Stukot koni, szum drzew i rozpościerający się widok na Tatry Polskie i Słowackie. Zaledwie 20 minut spacerem od Krupówek i 15 minut od Kuźnic (miejsca, z którego startują szlaki prowadzące do każdego miejsca w Tatrach) znajduje się mały niepozorny Ośrodek Bliżej Nieba.

Warunki noclegowe

W budynku znajduje się poddasze pozostające cały czas do dyspozycji gości w czasie gdy na parterze powstają pokoje z łazienkami oraz aneksami kuchennymi w wysokim standardzie. Na poziomie -1 odbywa się przystosowanie pożarnicze i epidemiologiczno-sanitarne do przyjmowania dzieci i młodzieży na obozy i kolonie. Pokoje na poddaszu są dwu, trzy i siedmioosobowe. Posiadają dostęp do wspólnych dwóch łazienek na korytarzu oraz aneksu kuchennego. Cena pobytu to 50 zł za osobodobę (dzieci do lat 3 gratis).

“W górak ludzie cujom obecność Boga – ci, co wierzom. A ci, co nie wierzom, to cujom wolność…”

Anna, 1987 r.

Pozwól sobie na poczucie Bożej obecności rezerwując nocleg!

– zadzwoń pod numer 451 215 605
– lub napisz wiadomość na kontakt@blizejnieba.org 

Teraźniejszość i przyszłość

W swoich ścianach może pomieścić na nocleg 50 osób. Przy współpracy z zaprzyjaźnionymi sąsiadami służącymi ofertą noclegową już niedługo będziemy mogli organizować zjazdy nawet na ponad 150 osób. Zaplecze kuchenne, stołówka, pokoje w różnym standardzie i sala główna lada moment będą tętnić życiem.

Ośrodek będzie prowadził regularne rekolekcje, oraz poradnictwo dla rodzin, małżeństw, rodzin pastorskich. Dedykowane weekendy dla kobiet, mężczyzn, ojców i córek, rodziców dzieci z niepełnosprawnością – pomysły się nie kończą.

Koniecznie też przyjedźcie na zorganizowaną integrację dla Waszego zboru!

Wesprzyj nas!

Już w te wakacje możesz pomóc w rozwoju Diecezjalnego Ośrodka Szkoleniowo – Wypoczynkowego Bliżej Nieba! W jaki sposób? Przyjeżdżając do nas na wakacje!

A Jeśli zaplanowałeś już pobyt nad morzem zostawiamy numer konta, abyś nie musiał się martwić, że możliwość powstania pierwszego Diecezjalnego Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego odbędzie się bez Twojej pomocy!

Do zobaczenia w Zakopanem!

6910 5013 4410 0000 9081 9693 71