Dzień ADRA Polska


Od momentu mojego powołania na stanowisko Prezesa Fundacji ADRA Polska, minęło już pół roku, podczas którego doświadczyłam wielu wyzwań ale również niezwykłej solidarności i wsparcia z Waszej strony. Za co bardzo dziękuję.

27 lutego obchodzony jest Światowy Dzień Organizacji Pozarządowych i z radością pragniemy ogłosić, że w naszym kościele został ustanowiony Dzień Fundacji ADRA. Obchodzimy go właśnie dzisiaj.

Fundacja ADRA Polska jest częścią międzynarodowej Fundacji ADRA działającej w 118 krajach i pomagającej na całym świecie. Dzięki Waszej pomocy ADRA jest promieniem nadziei dla wielu potrzebujących na wielu kontynentach, niosąc wsparcie i pomoc tam, gdzie jest najbardziej potrzebna.

Chciałabym serdecznie podziękować wszystkim, którzy dotychczas wsparli działalność ADRA poprzez swoje dary, modlitwy i zaangażowanie. Wasza hojność i dobroć sprawiają, że możemy razem przynosić ulgę cierpiącym oraz promować sprawiedliwość społeczną i równość.

Zachęcam również wszystkich, którzy jeszcze nie mieli okazji włączyć się w działalność ADRA, do podjęcia kroków w tym kierunku. Każda forma wsparcia, czy to poprzez modlitwę, wsparcie finansowe czy udział w wolontariacie, ma ogromne znaczenie i może zmienić życie wielu ludzi na lepsze.

Pomaganie innym jest fundamentem naszej wiary i ludzkości. W obliczu wyzwań, z jakimi borykają się ludzie na całym świecie, nasza zdolność do wspierania i troszczenia się o innych nabiera szczególnego znaczenia. Wspólnie możemy tworzyć lepszy, bardziej sprawiedliwy świat, w którym każdy ma szansę na godne życie.

Zachęcam również do zapoznania się z działalnością fundacji ADRA na naszej stronie www.adra.pl oraz na naszym Facebooku, Instagramie i Linkedinie.
Na tablicach ogłoszeń znajdziecie informację jak skorzystać z darmowego programu do rozliczeń PIT i przekazać nam swój 1,5% podatku.

Raz jeszcze dziękuję za Waszą hojność i wsparcie oraz zachęcam do kontynuowania pięknej misji pomagania razem z Fundacją ADRA.
Bo razem możemy więcej.

Prezes Fundacji ADRA Polska
Karolina Wójcik-Kozłowska