Dzień Głosu Nadziei – 20 kwietnia

To niezwykła okoliczność czasów i technologii, które umożliwiają nam docierać nawet na krańce świata i zdecydowanie chcemy te szanse wykorzystać jak najlepiej! Dzięki Waszym ubiegłorocznym darom udało się stworzyć studio nagrań, w którym powstają nasze najnowsze produkcje. Mamy nadzieję, że zostało to przez Was zauważone i dodaje optymizmu na przyszłość. W tym roku naszym planem jest wymiana kamer, które dla produkcji medialnych są kluczowe. Obecnie używane mają ok. 6 lat i odstają jakością od współczesnych standardów. Jest to niemały wydatek, ale nie mamy wątpliwości, że Pan Bóg lubi czynić cuda i hojnie nas wszystkich obdarowuje!

 

Jak złożyć dar?

1.    20 kwietnia, dary zebrane podczas drugiej części nabożeństwa zostaną przekazane na ten cel. Mamy świadomość, że to wyjątkowy gest ze strony zborów – serdeczne Bóg zapłać!

2.    Dar można również przekazać bezpośrednio na konto Głosu Nadziei:

69 1240 6218 1111 0010 6085 8316, z dopiskiem: Kamery

BIC/SWIFT: PKOPPLPWXXX

3.    Przelew BLIK na numer telefonu 692 70 7777

 

W ramach Dnia Głosu Nadziei mamy dla Was kilka przydatnych informacji: kalendarz najważniejszych wydarzeń kościelnych, folder pieśni do pobrania „Uwielbienie z Tekstem” i zestaw pieśni kościelnych do wyświetlania w programie Holyrics. Szczegóły znajdziecie wchodząc na stronę:

ADWENT.PL/GN2024

 

Zapraszamy na transmisję z Campu 😉 PreCamp 16-19 lipca, Camp 19-28 lipca. Mówca: Ty Gibson!!!

Gdzie nas oglądać? Youtube.com/GlosNadziei

 

Bardzo dziękujemy, że jesteście z nami!

 

W imieniu całego zespołu ORTV Głos Nadziei,

pastor Marek Micyk

Piszcie śmiało: kontakt@glosnadziei.pl