Wydarzenia

Zdjęcia z przygotowań do programu “Gdzie był Bóg, kiedy działo się w Aushwitz?”

Dzięki dofinansowaniu Diecezji Południowej Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego, zboru w Oświęcimiu oraz prywatnego sponsora możliwe stało się zrealizowanie produkcji dwóch odcinków mini-serii pod tytułem “Gdzie był Bóg kiedy działo się Auschwitz?”

 

Nagrania wykonywała ekipa medialna zboru w Oświęcimiu w składzie: Wiesław Szkopiński, Krzysztof Kamiński, Daniel Kostucha, Bartłomiej Dziędziel, Sławomir Błaszak.

 

Odbywały się one w dwóch różnych lokacjach. Najpierw w dniu 29.04.2021 zrealizowane zostały ujęcia do części biblijnej w prywatnym muzeum pasjonata historii Miasta Oświęcim – “Piwniczka u Ganobisa” będącym własnością Mirosława Ganobisa, po czym dnia 11.05.2021 ekipa medialna weszła na teren byłego nazistowskiego niemieckiego obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau, gdzie w powadze odpowiedniej dla tego miejsca możliwe było za zgodą Dyrekcji Muzeum zrealizowanie ujęć do części historycznej.

 

Wszelka postprodukcja nagranego materiału została wykonana również własnymi siłami i wdzięczni jesteśmy Bogu za to, że mieliśmy możliwość dokończenia tego dzieła, które jak wierzymy będzie służyć Jego chwale oraz ku zbawieniu ludzi mogących ten materiał obejrzeć. Wszystkim darczyńcom i osobom wspierającym nas modlitwą serdecznie dziękujemy.