Grupa wsparcia dla singielek

Drogie Siostry

Jeżeli pozostajecie aktualnie singielkami i jesteście zainteresowane uczestnictwem w grupie wsparcia online, to ta propozycja jest właśnie dla Was!

Bycie osobą samotną, to z pewnością czas poznawania siebie i rozwoju, ale niekiedy też doświadczania trudniejszych emocji i zwątpień. Mamy dostęp do wielu kazań, wykładów, książek o relacjach, ale czasami najbardziej brakuje nam przestrzeni do podzielenia się swoimi myślami i doświadczeniami. Najlepiej mogą nas przecież zrozumieć osoby, które przechodzą przez podobne doświadczenia.

Przy wsparciu Sekretariatu Misji Kobiet organizowana jest pierwsza grupa dla singielek 25+, które nie były jeszcze w związku małżeńskim.

Spotkania odbywają się online w poniedziałki, w godzinach 19.00 – 20:30. Grupa ma charakter zamknięty (10 osób) i równościowy – nie ma tu mentora, wykładowcy. Dzielimy się doświadczeniami i wspieramy wzajemnie.

Jeżeli chcesz dołączyć do tej grupy, koniecznie wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy (zeskanuj kod QR). Prześlij go także innym kobietom, które mogą być zainteresowane spotkaniami.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Z życzeniami Bożej opieki i błogosławieństwa,

Alicja Bylina                                                                Ewelina Ciupek
Dyrektor Sekretariatu Misji Kobiet                           Inicjatorka, studentka psychologii