INNY LOS - Koncert Charytatywny

22 Maja, Czechowice-Dziedzice

Ogłoszenia 5 maja 2022

W dniu 22 maja 2022 r. o godz. 14.00 w Miejskim Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach odbędzie się Charytatywny Koncert Muzyki Chrześcijańskiej pt. „Inny Los”.

Podczas koncertu zostaną zebrane środki, które w całości zostaną przekazane do rozdysponowania przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Czechowicach-Dziedzicach na rzecz uchodźców wojennych z Ukrainy, którzy przebywają na terenie naszej gminy.

Podczas koncertu będziemy mieć możliwość wsłuchania się w przepiękną kojącą muzykę chrześcijańską w wykonaniu Grażyny Szambelan, Magdaleny Malisz, Joanny Zbierskiej i Mario Jarib Diaz. Dodatkowym atrakcyjnym akcentem podczas koncertu będzie występ śpiewaczki z Ukrainy Anastasii Dediukhiny.

Koncert został objęty honorowym patronatem Burmistrza Miasta Czechowice-Dziedzice Pana Mariana Błachuta. Organizatorem koncertu jest Kościół Adwentystów Dnia Siódmego w Czechowicach-Dziedzicach. Mamy nadzieję, że środki zebrane podczas koncertu przyniosą korzyść i pomoc osobom, które musiały opuścić swoje miejsce zamieszkania, być może straciły wszystko, co miały, oraz, że sam koncert przyniesie uczestnikom pokrzepienie i wleje do serca pokój tak bardzo potrzebny nam wszystkim w tym niespokojnym świecie.

Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny. 

INNY LOS - Koncert Charytatywny