Przeczytajmy „Wielki Bój” razem!

Projekt czytania książki „Wielki Bój” autorstwa Ellen G. White jest tworzony przez organizację Revival Plan, lub w wersji polskiej: Droga do Odnowy. Stowarzyszenie to jest w ścisłej współpracy z Publishing Department Generalnej Konferencji i jest częścią projektu 2.0 dotyczącego tej książki (The Great Controversy). Jego celem jest rozpowszechnienie „Wielkiego Boju”, a co za tym idzie również wiedzy związanej z poselstwem trzech aniołów i proroctw zapisanych w Biblii. Projekt ten realizowany jest na całym świecie aż w 10 językach i wierzymy, że z Bożą pomocą stanie się on błogosławieństwem dla tysięcy ludzi różnych narodowości.

Dzięki temu, że jest on prowadzony na tak dużą skalę, dzisiaj również i Ty możesz stać się częścią tego przedsięwzięcia. Wystarczy wejść na stronę drogadoodnowy.pl lub facebook.com na profil „Droga do Odnowy” i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Zgodnie z zaznaczoną przez Ciebie opcją, od dnia 17 lutego do 5 czerwca będziesz otrzymywać odpowiednie materiały – 4 strony z książki w wersji PDF i/lub ten sam materiał w wersji audio. Warto zaznaczyć, że uczestnictwo w programie jest całkowicie darmowe.

Dołącz już dziś do tysięcy osób z całego świata i poznaj sekrety proroctw! Wyrusz z nami w tą niezwykłą podróż, rozpoczynając od zniszczenia Jerozolimy, przez obecne czasy, i kończąc na przyszłości. Możesz stać się błogosławieństwem również dla swoich sąsiadów, przyjaciół, znajomych, udostępniając im informacje o projekcie i zachęcając do wzięcia udziału.

Rejestracja: https://drogadoodnowy.pl/

https://www.facebook.com/DrogadoOdnowy/