Ogłoszenia

Promocja książki “Wielki Bój”

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 90

Witam Was bardzo serdecznie bracia i siostry

Zwracam się do wszystkich pastorów, starszych zboru, kierowników ewangelizacji oraz zborowych sekretarzy literatury, aby w najbliższy sabat w zborach przekazać następującą informację: w związku z realizacją projektu „WIELKI BÓJ” zamówienia, ze zborów, na książki proszę kierować do dyrektora sekretariatu ewangelizacji, br. Marka Kroczyka (email: kroczyk@o2.pl, tel: 604 502 722). Rada diecezji podjęła decyzję, że książka zostanie udostępniona zborom, dla celów ewangelizacyjnych, w wyjątkowo promocyjnej cenie – 4 złote za egzemplarz. Wpłaty za książki należy dokonywać na konto diecezji o numerze 49 1020 2892 0000 5702 0166 5108 (z dopiskiem Wielki bój).

Poniższy cytat z książki „Służba kolporterska” ze 141 strony niechaj będzie zachętą dla nas do rozpowszechniania tej szczególnej książki.

Książkę “Wielki bój” należy rozpowszechniać jak najszerzej. Zawiera ona historię przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Jest w niej podany zarys ostatnich wydarzeń w dziejach ziemi, a także mocne świadectwo na rzecz prawdy. Zależy mi na rozpowszechnianiu tej książki bardziej niż jakiejkolwiek innej z tych, które napisałam, gdyż w “Wielkim boju” ostatnie poselstwo ostrzeżenia dla mieszkańców świata wyłożone jest dobitniej niż w innych publikacjach.

Przy tej okazji pragnę również przypomnieć, że w dystrybucji diecezji mamy jeszcze dwie misyjne książki roku „Nadzieja dla współczesnej rodziny” po 2,50 zł za sztukę i „Jak Jezus traktował ludzi” po 3,50 zł za sztukę. Zamówienia również proszę kierować do br. Marka Kroczyka.

Życzę wielu Bożych błogosławieństw.
Przewodniczący Diecezji Południowej

Marek Jankowski