Studium Biblijne

Przed nami nowy kwartał lekcji Szkoły Sobotniej poświęcony Ewangelii św. Marka, a my śpieszymy z informacją o absolutnie przełomowym projekcie! Zazwyczaj zawieszamy na wakacje publikację materiałów nagrywanych przez Hope Channel, a prowadzonych przez pastora Dereka Morrisa. Tym razem mamy coś wyjątkowego w zamian. Otóż w kooperacji ORTV Głos Nadziei, Nadzieja.TV z Podkowy Leśnej oraz Wyższej Szkoły Teologiczno-Humanistycznej powstały nagrania studium biblijnego w zupełnie nowym formacie. Jesteśmy przekonani, że również treści nagrań będą solidną porcją zarówno wiedzy jak i duchowości.

Pamiętajcie, że nagrania są nie tylko do wewnętrznego użytyku Kościoła, ale po to, by przekazywać dalej. Tym bardziej, że są to treści wokół Ewangelii i z pewnością znajdą wielu entuzjastów Słowa Bożego. Prosimy Was zatem o internetowe udostępnienia!

Każdy kolejny odcinek będzie publikowany w czwartek o godz. 18:00 na Youtube:
Youtube.com/GlosNadziei
Youtube.com/NadziejaTV

PS. Zapraszamy na transmisję z Campu 😉 PreCamp 16-19 lipca, Camp 19-28 lipca. Mówca: Ty Gibson!
PS2. Sprawdźcie na naszym kanale YT nowe serie wykładów: pastor Zbigniew Makarewicz, „Drogowskazy wiary”, pastor Piotr Stachurski, „Historie misjonarzy” i Beata Śleszyńska, „Chronimy zdrowie”.

Bardzo dziękujemy, że jesteście z nami!

W imieniu zespołu ORTV Głos Nadziei,
pastor Marek Micyk
Piszcie śmiało: kontakt@glosnadziei.pl